عرض سلام و احترام بر همکاران محترم تکنولوژی گردش خون ایران

و عزیزانیکه شجاعانه داوطلب انتخاب هیئت مدیره انجمن صنفی و علمی شدند.

بنده بعنوان عضو کوچکی از پرفیوژنیستهای ایران از کاندیداهای محترم خواهشمندم به افکار مخرب و تفرقه بر انگیز که اصلا بویی از اتحاد و همدلی نبرده اند توجه نکرده، بلکه دیدگاهها و اهداف، خود را با حسن نیت مطرح نماييد .

زمانیکه انجمن با همت و تلاش دوستان پیشکسوت این رشته تاسیس شد ، با تلاش و پشت کار و همدلی شما عزیزان و با حمايت انجمن جراحان قلب و راهنماییهای جناب آقای دکتر دربان ، موفقیت‌های چشمگیری نصیب انجمن گردید. ارتقاء جایگاه رشته پرفیوژن در حال حاضر بر همکاران محترم ما ، انجمنهای محترم جراحان قلب٬بیهوشی قلب، داخلی قلب کمپانیهای مرتبط و مراکز درمانی هویدا است.

همین جا از شما اعضای محترم این رشته خواهشمندم با حضور پر شور خود در کنگره و ،مجمع فوق‌العاده تصویب اساسنامه و انتخابات هیئت مدیره صنفی و علمی نقش سازنده و موثری را به منصه ظهور برسانید.

با تشکر فراوان از شما همکاران فهیم

رئیس انجمن صنفی تکنولوژی گردش خون ایران

سیدرسول حسینی

درباره انجمن پرفیوژنیست های ایران

تا سال 1379، یعنی بعد از 30 سال از شروع اولین عمل جراحی قلب در ایران ، مجموعه پرفیوژنیست های کشور بدون حمایت قابل توجهی ، مورد کم مهری قرار گرفته اند . این گروه زحمت کش که جزﺀ لاینفک تیم جراحی قلب بوده و پا به پای جراح و بیهوشی در درمان بیماران نقش بسیار با اهمیتی را داشتند، سر انجام به حکم وجدان و عشقی که در قلبشان بود و به امید رسیدن به جایگاهی در خور و شایسته ،با تلاشی پیگیر در پیش برد اهداف این رشته نو پا کوشیده و سهمی قابل توجه در پیشرفتی که تا به امروز نصیب این رشته نوین گشته است را بر عهده گرفتند .

تماس با ما

آدرس:  ایران ، تهران ، بلوار ميرداماد ، جنب پمپ بنزين ، خيابان كازرون شمالي ، كوچه شهيد نيك رای ، پلاك 4 ، طبقه دوم
تلفن تماس : 26401340-21-0098 
پست الکترونیک:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Fax: 0098-21-
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…