با سلام خدمت همکاران گرامی

با توجه به برگزاری مجمع مورخه 21/8/1395 بدینوسیله نحوه مشارکت حداکثری اعضا انجمن تکنولوژی گردش خون ایران در بازبینی اساسنامه جدید ابلاغ شده از طرف وزارت کشور به شرح زیر اعلام میگردد:
1- اعلام اسامی نمایندگان استانها و مراکز دانشگاهی و مهم تهران ( پیرو مکاتبه قبلی ) تا تاریخ 31/5/1395
2- متن پیش نویس اساسنامه جدید از طریق انجمن به نمایندگان محترم استان ها و مراکز ارسال شده تا نمایندگان با برگزاری جلسات قانونی و حضور حداکثری ، نقطه نظرات دیگر همکاران را مورد بحث قرار دهند . نمایندگان می بایست نظرات کارشناسی اعضا را تا تاریخ 31/6/1395 به انجمن ارسال نمایند
3-بررسی نظرات ارسالی تا تاریخ 12/7/1395 توسط هیئت مدیره بررسی میگردد.
4-جلسه هم اندیشی حضوری هیئت مدیره انجمن تکنولوژی گردش خون برون پیکری ایران با نمایندگان استانها در مورخ 16/7/95 برگزار و پیش نویس نهایی اساسنامه تنظیم خواهد شد .
۩ لازم به ذکر است تسهیلات حضور نمایندگان محترم در این جلسه ، توسط انجمن انجام می پذیرد.
5- تایید نهایی و تصویب اساسنامه جدید در جلسه مجمع عمومی ( تاریخ 21/8/95 ) و با حضور نماینده وزارت کشور انجام خواهد شد .

هیئت مدیره انجمن تکنولوژی گردش خون برون پیکری ایران

درباره انجمن پرفیوژنیست های ایران

تا سال 1379، یعنی بعد از 30 سال از شروع اولین عمل جراحی قلب در ایران ، مجموعه پرفیوژنیست های کشور بدون حمایت قابل توجهی ، مورد کم مهری قرار گرفته اند . این گروه زحمت کش که جزﺀ لاینفک تیم جراحی قلب بوده و پا به پای جراح و بیهوشی در درمان بیماران نقش بسیار با اهمیتی را داشتند، سر انجام به حکم وجدان و عشقی که در قلبشان بود و به امید رسیدن به جایگاهی در خور و شایسته ،با تلاشی پیگیر در پیش برد اهداف این رشته نو پا کوشیده و سهمی قابل توجه در پیشرفتی که تا به امروز نصیب این رشته نوین گشته است را بر عهده گرفتند .

تماس با ما

آدرس:  ایران ، تهران ، بلوار ميرداماد ، جنب پمپ بنزين ، خيابان كازرون شمالي ، كوچه شهيد نيك رای ، پلاك 4 ، طبقه دوم
تلفن تماس : 26401340-21-0098 
پست الکترونیک:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Fax: 0098-21-
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…