سلام بر همکاران محترم و ارجمند تکنولوژی گردش خون ایران :

بمنظور مشارکت، جذابیت و رونق بخشیدن بیشتر به گالری عکس در سایت این انجمن، پیشنهاد میگردد ، چنانچه عکس هایی از خودتان و یا همکاران - در اتاق عمل یا با زمینه نمای بیمارستان - که قبلا برداشته و یا تهیه می نمایید و تمایل دارید به اشتراک گذاشته شوند را به آدرس سایت انجمن یا به خانم قنبری (مسئول سایت انجمن ) ارسال نمایید . به عکس برگزیده از نگاه همکاران پرفیوژنیست هدیه ای تعلق خواهد گرفت.
با تشکر
هیئت مدیره انجمن تکنولوژی گردش خون ایران

درباره انجمن پرفیوژنیست های ایران

تا سال 1379، یعنی بعد از 30 سال از شروع اولین عمل جراحی قلب در ایران ، مجموعه پرفیوژنیست های کشور بدون حمایت قابل توجهی ، مورد کم مهری قرار گرفته اند . این گروه زحمت کش که جزﺀ لاینفک تیم جراحی قلب بوده و پا به پای جراح و بیهوشی در درمان بیماران نقش بسیار با اهمیتی را داشتند، سر انجام به حکم وجدان و عشقی که در قلبشان بود و به امید رسیدن به جایگاهی در خور و شایسته ،با تلاشی پیگیر در پیش برد اهداف این رشته نو پا کوشیده و سهمی قابل توجه در پیشرفتی که تا به امروز نصیب این رشته نوین گشته است را بر عهده گرفتند .

تماس با ما

آدرس:  ایران ، تهران ، بلوار ميرداماد ، جنب پمپ بنزين ، خيابان كازرون شمالي ، كوچه شهيد نيك رای ، پلاك 4 ، طبقه دوم
تلفن تماس : 26401340-21-0098 
پست الکترونیک:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Fax: 0098-21-
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…