همكاران محترم پرفیوژن در سرتاسر ايران عزيز
با سلام و قبولى طاعات و عبادات در این ماه مبارک


اينجانب با توجه به جو سازيهاى اخير و پخش موضوعات غير واقع كه باعث تشويش اذهان شما سروران كه عمدتأ با ادبيات خارج از شأن اعضاء اين انجمن گردید بر خود واجب ديدم بعنوان بازرس نكاتى را به سمع و نظر شما برسانم :
هيئت مديره محترم كه تلاشهاى آنها بر كسي پوشيده نيست طبق پروانه فعالیت از سوی وزارت كشور تا سال ١٣٩٧ بطور قانونی مى توانند به فعاليت خود ادامه دهند ولى هيئت مديره با حسن نيت و اتفاق نظر در چهارمين كنگره قلب (اسفند ٩٤ )اعلام به انتخابات زود هنگام در سال ۱۳۹۵ نموده و با حضور در وزارت كشور توافقات نهایی براى برگزارى مجمع و انتخابات بازرس و هيئت مديره انجام شد ( البته با پیشنهاد وزارت كشور برگزاری دو مجمع بطور جداگانه را از مجمع انتخابات هیئت مدیره که شامل مجمع انتخابات بازرس و تصویب اساسنامه میباشد ،را جلو انداختند که تاریخ برگزارى انها در بیانیه قبلی اینجانب بعرض شما رسید ) كه نهايت تشكر و قدردانى را از مسئولین وزارت كشور و ماده ١٠ احزاب و انجمن ها را دارم .
ولى بعضى از افراد كه تعداد آنها از شمارگان انگشتان يك دست فراتر نمى رود ، شروع به تشویش اذعان عمومی نموده و حتى شكايت به وزارت كشور بردند و با بدترين شيوه شروع به جوسازى و تشويش اذهان نمودند كه تماما تهمت و افترایی بيش نبوده است . همکاران و سروران گرامی ، اگر شكايت و فرافكنى هاى اين افراد قانونی بود،میبایست انجمن تعطیل می شد اما شما ناظر هستید که انجمن همچون گذشته با حمایت همیشگی شما عزیزان با اقتدار به فعالیت خود بیش از پیش ادامه می دهد . از همين جا اعلام مى دارم كه اگر این افراد اسناد يا مدارك قانونى دال بر اتهامات مطروحه خود دارند،اعلام تا این جانب به عنوان بازرس قانونی انجمن ، پس از بررسی آن را به رويت همه اعضاء فهيم و محترم برسانم .
از خداوند عز و جل خواستارم همه ما را به راه راست هدایت،همدلی و همبستگی بین اعضای محترم را افزون،ما را بخدمت صادقانه ثابت قدم فرماید.

 

با سپاس فراوان
سيد على هاشمى بازرس انجمن

درباره انجمن پرفیوژنیست های ایران

تا سال 1379، یعنی بعد از 30 سال از شروع اولین عمل جراحی قلب در ایران ، مجموعه پرفیوژنیست های کشور بدون حمایت قابل توجهی ، مورد کم مهری قرار گرفته اند . این گروه زحمت کش که جزﺀ لاینفک تیم جراحی قلب بوده و پا به پای جراح و بیهوشی در درمان بیماران نقش بسیار با اهمیتی را داشتند، سر انجام به حکم وجدان و عشقی که در قلبشان بود و به امید رسیدن به جایگاهی در خور و شایسته ،با تلاشی پیگیر در پیش برد اهداف این رشته نو پا کوشیده و سهمی قابل توجه در پیشرفتی که تا به امروز نصیب این رشته نوین گشته است را بر عهده گرفتند .

تماس با ما

آدرس:  ایران ، تهران ، بلوار ميرداماد ، جنب پمپ بنزين ، خيابان كازرون شمالي ، كوچه شهيد نيك رای ، پلاك 4 ، طبقه دوم
تلفن تماس : 26401340-21-0098 
پست الکترونیک:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Fax: 0098-21-
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…