بنام خدا
همكاران محترم پرفيوژنيست در سرتاسر ايران عزيز
ضمن عرض سلام و احترام به شما سروران عزيز و فرهيخته كه با صبر و شكيبايي و سعه صدر در خور تحسين ،مسائل انجمن را دنبال نموده و ما را با نقطه نظرات سازنده به آينده دلگرم نموده ايد كمال سپاسگزارى و قدردانى را دارم و همچنين اگر افرادى با طرح مسائل غير واقع و با ادبيات خارج از شأن شما سروران،باعث تشويش اذهان گروه پرفیوژن گرديده و موجب مكدر شدن اوقات عزيز شما گرديده اند اينجانب بنوبه خود از شما عذر خواهى و برای صبوری شما كمال سپاسگزارى را دارم .
اينجانب بعنوان بازرس قانونى انجمن طبق هماهنگى هاى لازم با وزارت كشور كه هميشه همكارى صميمانه را با اين انجمن داشته اند جهت اگاهى مجمع عمومى نوبت اول براى استحضار شما عزيزان بشرح زير اعلام ميدارم :
١- مجمع عمومى در مورخه ٢٥/٤/٩٥ و همزمان با آن انتخابات بازرس و عضو على البدل با حضور نماينده وزارت كشور بر گزار مى گردد كه اگهى نوبت اول در يكى از روزنامه هاى رسمى كشور اعلام و اطلاع رسانى خواهد گرديد .
٢- همكاران محترمى كه علاقمند به كانديداتورى بازرس هستند مى توانند درخواست خود را كتبا به انجمن اعلام نمايند. (زمان ثبت نام متعاقبا اعلام خواهد شد )
٣- طبق نظر وزارت كشور افرادى مى توانند در انتخابات شركت نمايند كه داراى كارت عضويت معتبر انجمن باشند.
لذا توصيه مى شود عزيزانی كه كارت عضويت دريافت نكرده اند هر چه زودتر با جناب آقاى حسن زاده مسئول ادارى انجمن تماس و كارت خود را دريافت نمايند .
لازم بذكر است كه طبق دستور نماینده وزارت کشور از حضور افراد بدون كارت عضويت در انتخابات جلوگيرى خواهد شد .همچنين كليه مقررات مجمع عمومى و انتخابات طبق اساسنامه اين انجمن و با نظارت نماينده وزارت كشور مى باشد .
با سپاس فراوان سيد على هاشمى
بازرس انجمن

درباره انجمن پرفیوژنیست های ایران

تا سال 1379، یعنی بعد از 30 سال از شروع اولین عمل جراحی قلب در ایران ، مجموعه پرفیوژنیست های کشور بدون حمایت قابل توجهی ، مورد کم مهری قرار گرفته اند . این گروه زحمت کش که جزﺀ لاینفک تیم جراحی قلب بوده و پا به پای جراح و بیهوشی در درمان بیماران نقش بسیار با اهمیتی را داشتند، سر انجام به حکم وجدان و عشقی که در قلبشان بود و به امید رسیدن به جایگاهی در خور و شایسته ،با تلاشی پیگیر در پیش برد اهداف این رشته نو پا کوشیده و سهمی قابل توجه در پیشرفتی که تا به امروز نصیب این رشته نوین گشته است را بر عهده گرفتند .

تماس با ما

آدرس:  ایران ، تهران ، بلوار ميرداماد ، جنب پمپ بنزين ، خيابان كازرون شمالي ، كوچه شهيد نيك رای ، پلاك 4 ، طبقه دوم
تلفن تماس : 26401340-21-0098 
پست الکترونیک:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Fax: 0098-21-
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…