بسمه تعالی

سلام بر دوستان و همكاران و اعضاء محترم انجمن

حسب قول هفته گذشته اينجانب جهت اعلام زمان انتخابات به اطلاع ميرساند كه انتخابات هيئت مديره و بازرس طبق اعلام قبلی در جلسه عمومی هیات مدیره در چهارمین ک

نگره مشترک قلب و عروق ایران – اسفند 94 - اين انتخابات در اسفند ماه 1395 برگزار خواهد شد و از نيمه دوم ديماه اطلاع رسانى دقيق تر انجام خواهد شد .
جهت اطلاع کلیه همکاران لازم بذكر است كه طبق ابلاغ وزارت کشور پایان مجوز فعاليت اين دوره هیات مدیره سال ١٣٩٧ میباشد كه پس از بررسي و تعامل انجام شده هيئت مديره محترم با سعه صدر خواستار بودند تا انتخابات را زودتر از زمان مقرر برگزار نمايند .
لازم به توضيح است كه همه همكاران در جريان قرار گيرند كه پس از انتخابات هر دوره،نياز به تاييد صلاحيت تمام اعضاء توسط وزارت كشور و ارگانهاى ذيربط ميباشد وبا توجه به اينكه تاييد صلاحيت هيئت مديره ما بعلت انتخابات رياست جمهورى و تغيير و تحولات در نهاد هاى ذيربط و تاييد و صدور مجوز دوره فعاليت ،بطول انجاميد. فلذا تاریخ قانونی فعالیت هیات مديره در این دوره از ۱۳۹۴الی۱۳۹۷میباشد، همانگونه كه خاطر نشان گرديد رياست انجمن و اعضاء هيئت مديره جهت نشان دادن حسن نيت خود و احترام به تمام اعضاء محترم و فرهيخته انجمن انتخابات زود تر از تاريخ مقرر را الزامى دانستند .
در پايان لازم مى دانم از تمامى همكاران سپاسگزارى نمايم كه در اين مدت با پيامهاى دلگرم كننده ما را به اينده بهتر اميدوار فرمودند.

سيد على هاشمى - بازرس انجمن

درباره انجمن پرفیوژنیست های ایران

تا سال 1379، یعنی بعد از 30 سال از شروع اولین عمل جراحی قلب در ایران ، مجموعه پرفیوژنیست های کشور بدون حمایت قابل توجهی ، مورد کم مهری قرار گرفته اند . این گروه زحمت کش که جزﺀ لاینفک تیم جراحی قلب بوده و پا به پای جراح و بیهوشی در درمان بیماران نقش بسیار با اهمیتی را داشتند، سر انجام به حکم وجدان و عشقی که در قلبشان بود و به امید رسیدن به جایگاهی در خور و شایسته ،با تلاشی پیگیر در پیش برد اهداف این رشته نو پا کوشیده و سهمی قابل توجه در پیشرفتی که تا به امروز نصیب این رشته نوین گشته است را بر عهده گرفتند .

تماس با ما

آدرس:  ایران ، تهران ، بلوار ميرداماد ، جنب پمپ بنزين ، خيابان كازرون شمالي ، كوچه شهيد نيك رای ، پلاك 4 ، طبقه دوم
تلفن تماس : 26401340-21-0098 
پست الکترونیک:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Fax: 0098-21-
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…