بسمه تعالی
همکاران محترم
پرفیوژنیست ها و دانشجویان گرامی

مدیریت آموزش و پژوهش انجمن تکنولوژی گردش خون برون پیکری ایران مفتخر است از علاقه مندان به آموزش و پژوهش دعوت به همکاری نماید. پرفیوژنیست ها و دانشجویان علاقه مندی که

مایل به همکاری با این مدیریت می باشند با ارسال رزومه خود به آدرس ای میل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید@yahoo.com">واین آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ما را درپیش برد اهداف علمی انجمن یاری نمایند.
در ارسال رزومه موارد زیر لحاظ گردد:
1- مشخصات کامل
2-سابقه فعالیت های آموزشی ، پژوهشی و حرفه ای
3-نحوه همکاری (میزان ساعات همکاری در هفته- ترجمه متون – پیگیری کارهای پژوهشی - همکاری در فصل نامه علمی داخلی و مواردی که می تواند در این همکاری موثر باشد )


با تشکر و سپاس
کمیته آموزش و پژوهش انجمن تکنولوژی گردش خون برون پیکری ایران

درباره انجمن پرفیوژنیست های ایران

تا سال 1379، یعنی بعد از 30 سال از شروع اولین عمل جراحی قلب در ایران ، مجموعه پرفیوژنیست های کشور بدون حمایت قابل توجهی ، مورد کم مهری قرار گرفته اند . این گروه زحمت کش که جزﺀ لاینفک تیم جراحی قلب بوده و پا به پای جراح و بیهوشی در درمان بیماران نقش بسیار با اهمیتی را داشتند، سر انجام به حکم وجدان و عشقی که در قلبشان بود و به امید رسیدن به جایگاهی در خور و شایسته ،با تلاشی پیگیر در پیش برد اهداف این رشته نو پا کوشیده و سهمی قابل توجه در پیشرفتی که تا به امروز نصیب این رشته نوین گشته است را بر عهده گرفتند .

تماس با ما

آدرس:  ایران ، تهران ، بلوار ميرداماد ، جنب پمپ بنزين ، خيابان كازرون شمالي ، كوچه شهيد نيك رای ، پلاك 4 ، طبقه دوم
تلفن تماس : 26401340-21-0098 
پست الکترونیک:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Fax: 0098-21-
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…