«ذلک فضل الله یوتیهِ مَن یشا ٕ والله ذولفضل العظیم»

همکاران محترم پرفیوژنیست :
- جناب آقای حمید شفیعی ،از تهران
-جناب آقای احمد تجملیان،از استان یزد


- جناب آقای علیرضا قربانی ،از استان گیلان
- جناب آقای مجید حیدری گودرزی، از استان رضوی
با اهدای سلام و احترام،بر خود لازم میدانم از طرف خویش و اعضای محترم هیئت مدیره محترم انجمن، انتصاب شایسته و مسرت بخش شما در منصب „عضو کمیته ارزشیابی (هیئت بورد )رشته تکنولوژی گردش خون„ از سوی وزارت محترم بهداشت و درمان و آموزش پزشکی را از صمیم قلب به شما و اعضای محترم انجمن پرفیوژنیستهای ایران تبریک و تهنیت عرض مینمایم.
از آنجاییکه خداوند رحمان تلاش بی وقفه این انجمن را بی نصیب نگذاشته و این افتخار عظمی را نصیب مجموعه تکنولوژی گردش خون نموده،امید است این انجمن و کمیته بورد با تلاش،همفکری و همکاری مجدانه بتوانند بشارت دهنده امید و رجا ٕ در عرصه علم و دانش،ارتقا ی مقطع تحصیلی،ردیف شغلی،جایگاه واقعی پرفیوژن و ... که همه همکاران عزیر شایسته احراز آنها را دارند،بوده و این اهداف را محقق گردانند .
توفیقات و مزید عزت و سلامت شما اعضای محترم کمیته ارزشییابی را از خداوند منان مسئلت داریم.

رئیس انجمن تکنولوژی برون پیکری
سید رسول حسینی

درباره انجمن پرفیوژنیست های ایران

تا سال 1379، یعنی بعد از 30 سال از شروع اولین عمل جراحی قلب در ایران ، مجموعه پرفیوژنیست های کشور بدون حمایت قابل توجهی ، مورد کم مهری قرار گرفته اند . این گروه زحمت کش که جزﺀ لاینفک تیم جراحی قلب بوده و پا به پای جراح و بیهوشی در درمان بیماران نقش بسیار با اهمیتی را داشتند، سر انجام به حکم وجدان و عشقی که در قلبشان بود و به امید رسیدن به جایگاهی در خور و شایسته ،با تلاشی پیگیر در پیش برد اهداف این رشته نو پا کوشیده و سهمی قابل توجه در پیشرفتی که تا به امروز نصیب این رشته نوین گشته است را بر عهده گرفتند .

تماس با ما

آدرس:  ایران ، تهران ، بلوار ميرداماد ، جنب پمپ بنزين ، خيابان كازرون شمالي ، كوچه شهيد نيك رای ، پلاك 4 ، طبقه دوم
تلفن تماس : 26401340-21-0098 
پست الکترونیک:  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
Fax: 0098-21-
Top
We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…