اطلاعیه انتخابات بازرس و عضو علی البدل

بنام خدا
همکاران محترم پرفیوژنیست در سرتاسر ایران عزیز
ضمن عرض سلام و احترام به شما سروران عزیز و فرهیخته که با صبر و شکیبایی و سعه صدر در خور تحسین ،مسائل انجمن را دنبال نموده و ما را با نقطه نظرات سازنده به آینده دلگرم نموده اید کمال سپاسگزارى و قدردانى را دارم و همچنین اگر افرادى با طرح مسائل غیر واقع و با ادبیات خارج از شأن شما سروران،باعث تشویش اذهان گروه پرفیوژن گردیده و موجب مکدر شدن اوقات عزیز شما گردیده اند اینجانب بنوبه خود از شما عذر خواهى و برای صبوری شما کمال سپاسگزارى را دارم .
اینجانب بعنوان بازرس قانونى انجمن طبق هماهنگى هاى لازم با وزارت کشور که همیشه همکارى صمیمانه را با این انجمن داشته اند جهت اگاهى مجمع عمومى نوبت اول براى استحضار شما عزیزان بشرح زیر اعلام میدارم :
١- مجمع عمومى در مورخه ٢۵/۴/٩۵ و همزمان با آن انتخابات بازرس و عضو على البدل با حضور نماینده وزارت کشور بر گزار مى گردد که اگهى نوبت اول در یکى از روزنامه هاى رسمى کشور اعلام و اطلاع رسانى خواهد گردید .
٢- همکاران محترمى که علاقمند به کاندیداتورى بازرس هستند مى توانند درخواست خود را کتبا به انجمن اعلام نمایند. (زمان ثبت نام متعاقبا اعلام خواهد شد )
٣- طبق نظر وزارت کشور افرادى مى توانند در انتخابات شرکت نمایند که داراى کارت عضویت معتبر انجمن باشند.
لذا توصیه مى شود عزیزانی که کارت عضویت دریافت نکرده اند هر چه زودتر با جناب آقاى حسن زاده مسئول ادارى انجمن تماس و کارت خود را دریافت نمایند .
لازم بذکر است که طبق دستور نماینده وزارت کشور از حضور افراد بدون کارت عضویت در انتخابات جلوگیرى خواهد شد .همچنین کلیه مقررات مجمع عمومى و انتخابات طبق اساسنامه این انجمن و با نظارت نماینده وزارت کشور مى باشد .
با سپاس فراوان سید على هاشمى
بازرس انجمن

اطلاعیه

دیدگاهتان را بنویسید