بسمه تعالی

سلام بر دوستان و همکاران و اعضاء محترم انجمن

حسب قول هفته گذشته اینجانب جهت اعلام زمان انتخابات به اطلاع میرساند که انتخابات هیئت مدیره و بازرس طبق اعلام قبلی در جلسه عمومی هیات مدیره در چهارمین ک

نگره مشترک قلب و عروق ایران – اسفند ۹۴ – این انتخابات در اسفند ماه ۱۳۹۵ برگزار خواهد شد و از نیمه دوم دیماه اطلاع رسانى دقیق تر انجام خواهد شد .
جهت اطلاع کلیه همکاران لازم بذکر است که طبق ابلاغ وزارت کشور پایان مجوز فعالیت این دوره هیات مدیره سال ١٣٩٧ میباشد که پس از بررسی و تعامل انجام شده هیئت مدیره محترم با سعه صدر خواستار بودند تا انتخابات را زودتر از زمان مقرر برگزار نمایند .
لازم به توضیح است که همه همکاران در جریان قرار گیرند که پس از انتخابات هر دوره،نیاز به تایید صلاحیت تمام اعضاء توسط وزارت کشور و ارگانهاى ذیربط میباشد وبا توجه به اینکه تایید صلاحیت هیئت مدیره ما بعلت انتخابات ریاست جمهورى و تغییر و تحولات در نهاد هاى ذیربط و تایید و صدور مجوز دوره فعالیت ،بطول انجامید. فلذا تاریخ قانونی فعالیت هیات مدیره در این دوره از ۱۳۹۴الی۱۳۹۷میباشد، همانگونه که خاطر نشان گردید ریاست انجمن و اعضاء هیئت مدیره جهت نشان دادن حسن نیت خود و احترام به تمام اعضاء محترم و فرهیخته انجمن انتخابات زود تر از تاریخ مقرر را الزامى دانستند .
در پایان لازم مى دانم از تمامى همکاران سپاسگزارى نمایم که در این مدت با پیامهاى دلگرم کننده ما را به اینده بهتر امیدوار فرمودند.

سید على هاشمى – بازرس انجمن

اطلاعیه

دیدگاهتان را بنویسید